Kas yra Mobire veiklos nuoma su paslaugomis?

Veiklos nuoma su paslaugomis yra ilgalaikis ir patogus sprendimas norintiems naudotis naujais ar mažai naudotais automobiliais, jis tinka tiek privatiems, tiek verslo klientams. Lyginant su lizingu, veiklos nuoma su paslaugomis yra parankesnis sprendimas, leidžiantis jums sutaupyti laiko ir pinigų. Paslauga teikiama už nustatytą mėnesinį mokestį, kuris apima visas su automobilio priežiūra susijusias išlaidas.

Nuomos laikotarpis gali būti nuo 12 iki 60 mėnesių, per kurį mes rūpinamės, kad jūsų automobilis būtų visada techniškai tvarkingas ir gerai prižiūrėtas.

Pasibaigus nuomos laikotarpiui, jei norite, automobilį galite išsipirkti.

Mobire bendradarbiauja su visomis automobilių prekybos atstovybėmis Baltijos šalyse

Susisiekite su mumis

Mobire veiklos nuomos su paslaugomis privalumai

Mes pasirūpiname, kad jūsų automobilis būtų visada tvarkingas ir gerai prižiūrėtas. Už visas su automobiliu susijusias paslaugas mokamas mėnesinis mokestis, kuris nustatomas visam sutarties laikotarpiui.

Mobire bendradarbiauja su visomis automobilių prekybos atstovybėmis Baltijos šalyse. Nuomos su visomis paslaugomis paslauga skirta tiek privatiems, tiek verslo klientams.

 • Pradinė nuomos įmoka nuo 0 €
  Esant galimybei, automobilį galite gauti be pradinio įnašo
 • Visos išlaidos įtrauktos į fiksuotą mėnesinį mokestį
  Visos su automobilio eksploatacija susijusios išlaidos įtrauktos į mėnesinį mokestį, kuris fiksuojamas visam nuomos laikotarpiui.
 • Mobire rūpinasi automobilio priežiūra
  Mobire pasirūpins automobilio technine priežiūra, padangomis, draudimais ir kt.
 • Pakaitinis automobilis bet kokiu atveju
  Techninio gedimo ar avarijos atveju gausite nemokamą pakaitinį automobilį
 • Lanksčios grąžinimo sąlygos
  Prireikus galite grąžinti automobilį dar nesibaigus nuomos laikotarpiui

Kaip veikia Mobire veiklos nuoma su paslaugomis?

Kaip nustatomas Mobire veiklos nuomos su paslaugomis mokestis?

Mobire mėnesinę įmoką už veiklos nuomą su paslaugomis sudaro nuomos mokestis už naudojimąsi automobiliu, bei priežiūros mokesits į kurį įeina visos su automobilio priežiūra susijusios paslaugos.

Palyginkite patys

Toliau pateikiamos visos tiesioginės ir netiesioginės su automobiliu susijusios išlaidos, kurias patiria kiekvienas vairuotojas.

Skaičiavimas pagrįstas šio automobilio duomenimis: Peugeot 2008 GT-Line PureTech 130 AT8

Papildoma įranga: metalo žvilgesio dažai, salono tekstilės ir odos CAPY derinys, belaidis telefono įkroviklis, navigacijos prietaisas, DAB radijas, 10 colių jutiklinis ekranas, 4 x USB lizdas, Android Auto, Apple Carplay, Bluetooth, šildomos priekinės sėdynės, šildomas priekinis stiklas, beraktis durų atidarymas ir automobilio užvedimas, galinės šoninės saugos pagalvės, aklosios zonos stebėjimo sistema, vairuotojo pagalbos sistema (adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema su stabdymo funkcija, pažangi avarinio stabdymo sistema su dviratininkų ir pėsčiųjų stebėjimo funkcija, važiavimo eismo juosta pagalba) ir ARK registracija.

Nuomos / lizingo laikotarpis 60 mėnesių, ridos ribojimas 100 000 km, automobilio kaina 25 000 €.

Pagal Peugeot 2008 pavyzdį apskaičiuotos išlaidos per mėnesį

Nuoma su visomis paslaugomis Lizingas Komentarai
Pirmasis nuomos mokestis / įmoka 0 € 2 500,00 € Pradinė lizingo įmoka yra 10 % nuo automobilio kainos.
Sutarties mokestis Nėra 250,00 € Lizingo sutarties mokestis yra 1 % nuo automobilio kainos.
Mėnesinis nuomos mokestis / lizingo įmoka Įeina į kainą 283,00 € Lizingo atveju veiklos nuoma: palūkanos 3 %, laikotarpis 60 mėnesių, likutinė vertė 30 %.
Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas Įeina į kainą 18,00 € Nuomos su visomis paslaugomis kaina yra fiksuota, tad nereikia nerimauti dėl draudimo kainos didėjimo. (Apskaičiuota atsižvelgiant į Taline gyvenantį 30 metų vyrą kaip į pavyzdį).
Kasko draudimas Įeina į kainą 49,00 € Išskaita 200 €, išskaita vagystės atveju 15 % nuo automobilio kainos.
Kitos išlaidos Įeina į kainą 56,00 € Į kitas išlaidas įeina techninė priežiūra iki 100 000 km (pagal oficialų atstovybės kainyną), pakaitinis automobilis (lizingo atveju skirtas tik kasko įvykių atveju, o nuomos su visomis paslaugomis atveju – visiems atvejams) ir aukštos kokybės žieminės padangos.
24 valandų skubioji pagalba Įeina į kainą Nėra „Mobire“ nuomos su visomis paslaugomis atveju visą parą teikiama pagalba visais su automobiliu susijusiais klausimais ir kilus problemoms.
Draudžiamųjų įvykių tvarkymas Įeina į kainą Nėra Avarijos atveju jums nereikia patiems tvarkyti draudimo formalumų, tą padarys „Mobire“ komanda.
Techninės priežiūros, remonto ir padangų keitimo organizavimas Įeina į kainą Nėra „Mobire“ klientų skyrius pasirūpins visais reikalingais remonto ir padangų keitimo darbais.
Sąskaitų faktūrų administravimas Įeina į kainą Nėra Jūs galite pirkti iš mūsų partnerių su „Mobire“ nuolaidomis, o bendrą sąskaitą faktūrą pateiksime kartu su kito mėnesio sąskaita faktūra.
Degalų kortelė Įeina į kainą Nėra „Mobire“ jums suteiks „Alexela“ mokėjimo kortelę su mėnesio limitu. Be to, gausite 5 cnt./l nuolaidą.
Bendras mėnesio mokestis
*Atkreipiame dėmesį, kad nuomos su visomis paslaugomis atveju automobilį gausite be pirmosios įmokos!
428,00 €* 406,00 € Mėnesinė įmoka už „Mobire“ nuomą su visomis paslaugomis yra fiksuota visam nuomos laikotarpiui (60 mėnesių); lizingo atveju visos išvardytos papildomos išlaidos laikui bėgant keičiasi. Kainos nurodytos su PVM.

Domina nuoma su visomis paslaugomis?

Žiūrėkite nuomos pasiūlymus