Dažnai užduodami klausimai

Jei toliau nerasite atsakymo į savo klausimą,
susisiekite su mūsų visą parą veikiančiu klientų aptarnavimo centru arba siųskite el. laišką šiuo adresu:

Kas yra veiklos nuoma su paslaugomis?
Veiklos nuoma su paslaugomis – tai nuoma, kai visos su automobilio eksploatacija susijusios išlaidos yra įtraukiamos į vieną nuomos įmoką, kuri fiksuojama visam sutarties laikotarpiui.
Veiklos nuomos su paslaugomis paketą sudaro skirtingos su automobilios eksploatacija susijusios paslaugos. Mėnesio įmoka apima šias paslaugas: automobilio nuomą; 24 val. pagalbą kelyje; transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės ir kasko draudimus; draudiminių įvykių tvarkymą; reguliarius techninius aptarnavimus (atsižvelgiant į ridos ribojimą); techninės priežiūros ir remonto darbų organizavimą; žiemines ir vasarines padangas; padangų montavimą ir saugojimą; sąskaitų administravimą ir nemokamą pakaitinį automobilį kiekvienu atveju ir kt.
Pirmasis nuomos mokestis yra įmoka, kurią reikia sumokėti prieš gaunant automobilį. Sumokėjus pirmąjį nuomos mokestį, likusį laikotarpį mokamas mažesnis mėnesio nuomos mokestis.
Pasibaigus nuomos laikotarpiui, klientas turi teisę įsigyti automobilį už sutartą sumą.
Taip, Klientas gali nutraukti sutartį pirma laiko, pranešdamas apie tai raštu ir sumokėdamas sutarties nutraukimo mokestį (paprastai 1–4 mėnesių nuomos mokesčio dydžio).
Taip, nuomos laikotarpiu Klientas gali pakeisti automobilį, apie šį pageidavimą reikia pranešti raštu.
Ne, draudimai (transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas ir kasko draudimas) visada įtraukiami į mūsų nuomos sutartį, todėl nuomininkui nereikia jų pirkti atskirai.
Taip, visi automobiliai pateikiami su žieminėmis padangomis (4 vnt.) arba jos laikomos iki pirmo padangų keitimo.
Jei kas nors buvo sužeistas ar žuvo per eismo įvykį, turite nedelsdami paskambinti policijai ir greitajai pagalbai numeriu 112. Kai tai padarysite, paskambinkite „Mobire“ 24/7 aptarnavimo centru numeriu +370 606 70 222.
Juridinis asmuo pirmiausia turi pateikti naujausią finansinę ataskaitą – balansą ir pelno (nuostolio) ataskaitą. Jei automobilį nori nuomotis privatus asmuo, reikia pateikti banko sąskaitos išrašą (paskutinių 6 mėnesių).
Visus Lietuvoje parduodamus naujus automobilius galima išsinuomoti su visomis paslaugomis. Svetainėje yra pateikti keli pavyzdiniai pasiūlymai, tačiau jei nerandate tinkamo, būtinai susisiekite su mumis.
Galima išsinuomoti ir naujus, ir mažai naudotus automobilius.
Taip, Klientas gali pasirinkti pageidaujamą automobilio spalvą ir papildomą įrangą.
Taip, automobiliu gali naudotis Kliento nurodyti asmenys, kuriems „Mobire“ išduoda įgaliojimą.